خریدار تلویزیون

سمساری مستر سمسار خریدار تلویزیون‌های LCD LED  OLED QLED 3D 4K 8K در سراسر شهر تهران با بالاترین قیمت در کمترین زمان.

همچنین مجموعه ما خریدار یخچال دست دوم  می‌باشد.

021-26411494

0937-8473033

خریدار تلویزیون LED

خریدار تلویزیون های LED باپنل LED: تنها  تفاوت بین LCD و LED صفحه پشت لایه LCD است که وظیفه‌اش تغذیه و نوررسانی به آن لایه است که در تلویزیون‌های LDC قدیمی لامپ‌های سرد فلوئورسنت کاتدی، وظیفه تأمین نور و تغذیه این لایه را بر عهده دارد که جدیداً با یک جهش در تلویزیون‌های LED بک لایت را بسیار نازک‌تر کرده و به جای آرایش فلوئورسنتی از LED استفاده کردند که هم دقت بک‌لایت در تغذیه، کیفیت و حجم نوررسانی به‌شدت بالا رفته است.

خریدار تلویزیون QLED

خریدار تلویزیون QLED با پنل QLED پنل‌های کیو ال ای دی همان پنل‌های ال ای دی هستند با این تفاوت که در آن‌ها فناوری نقاط کوانتومی  به‌کار رفته‌است؛ در این تکنولوژی، لایه‌ای از نانو کریستال‌ها بر روی پنل ال ای دی قرار می‌گیرد که در اثر برخورد نور، روشن شده و موجب درخشش تصاویر در نمایشگر و افزایش کنتراست رنگش می‌شود.

 خریدار تلویزیون OLED

خریدار تلویزیون OLED با پنل OLED در پنل‌های اولد لایه از لامپ‌های ال ای دی ارگانیک در زیر پیکسل‌ها قرار گرفته‌اند که به‌طور جداگانه نور تولید می‌کنند. این امر، موجب می‌شود که نمایشگر تلویزیون بتواند رنگ مشکی را در طبیعی‌ترین حالت ممکن نمایش دهد که خود به خود، روی نمایش بهتر دیگر رنگ‌ها نیز اثر می‌گذارد. پنل‌های OLED همچنین باعث افزایش زاویه دید تلویزیون می‌شوند.

خریدار تلویزیون 4K و 8K

خریدار تلویزیون 4K و 8K این تلویزیون با وضوح بسیار بالا UHDTV یک سیستم تلویزیونی بسیار باکیفیت است؛ این سیستم با نام Ultra HD نیز شناخته می‌شود که معمولاً شامل 4K و 8K است. حداقل اندازه در تلویزیون‌های این رده، ۴۰ اینچ بوده که باعث نشان‌دادن تصویری مناسب است؛ کمتر از این حد، برای این نوع کیفیت، عملاً مناسب نیست. این تلویزیون‌ها وضوح تصویر 2160p در سیستم 4K و 4320p در سیستم 8K دارند.

سمساری مستر سمسار خریدار انواع تلویزیون های ایرانی و خارجی و خریدار لوازم برقی در سطح شهر تهران با بالاترین قیمت هستیم.

  • خریدار LCD

    خریدار LCD

    خریدار تلویزیون SONY 

  • خریدار تلویزیون SAMSUNG
  • خریدار تلویزیون LG
  • خریدار تلویزیون DAEWOO
  • خریدار تلویزیون SNOWA

برای قیمت گذاری میتوانید عکس و مدل دستگاه خود را از طریق واتساپ ، تلگرام و یا ایتا ارسال کنید تا توسط کارشناسان این مجموعه مورد بررسی قرار گیرد.

خریدار تلویزیون دست دوم

خریدار تلویزیون دست دوم در تمام نقاط تهران ( شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران، در ونک، در پاسدارن، در نارمک) با قیمت منصفانه و پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما عزیزان هستیم.

همچنین مجموعه مستر سمسار خریدار لباسشویی می باشد.