سمساری ونک
سمساری در ونک تهران
سمساری در ونک

سمساری ونک مسترسمسار اولین سمساری آنلاین ونک در تهران با پشتیبانی در تمام نقاط  شمال تهران بهترین و منصف‌ترین خریدار و فروشنده کالای نو، کارکرده و دست دوم شما به صورت کلی و جزیی.

برای استعلام قیمت محصولات خود با راه های ارتباطی زیر و یا تماس با کارشناسان ما در ارتبارط باشید.

                          021-264114940937-84730330919-5808683

سمساری ونک تهران

ونک منطقه‌ای واقع در شمال شهر تهران و منطقه ۳ شهرداری پایتخت ایران است.

ونک منطقه‌ای است در تهران با ساختمان‌های بلند، برج‌های تجاری و مراکز خرید متعدد که در اطراف میدان ونک، یکی از میدان‌های مهم و اصلی تهران که در خیابان ولیعصر قرار دارد؛ واقع شده‌است.

امروزه، محله ونک از شمال به بزرگراه نیایش، از غرب به بزرگراه کردستان و محله ده ونک و آرارات، از جنوب به بزرگراه همت و محله یوسف آباد و از سوی شرق به خیابان نلسون ماندلا (خیابان آفریقا سابق یا همان خیابان جردن اسبق) و چهارراه جهان کودک محدود می‌شود.

سمساری در مینی سیتی

بهترین خریدار لوازم برقی و گازی

    خریدار لوازم برقی و گازی

سمساری در شمال تهران

بهترین خریدار لوازم اداری و شرکتی

خریدار لوازم اداری و شرکتی 

  • میزهای مدیریتی به همراه کنفرانس
  • صندلی های مدیریتی و انتظار
  • مبلمان اداری
  • کتابخانه
  • فایلینگ و…

 سمساری

سمساری در ونک محلی  در شمال تهران است که در آن لوازم دست دوم خرید و فروش می شود. اکثر مردم حداقل یک بار به سمساری مراجعه کرده اند  که نیاز باشد وسایل منزل و اداره را جایگزین کنند اولین جایی که به فکرشان می رسد سمساری است. با توجه به نبودن وقت زیاد و ترافیک در سطح شهر تهران پیدا کردن سمساری اغلب کاری دشوار و زمان بر می باشد اما کافی است با مجموعه شرق ما تماس بگیرید . زیرا ما قادر به ارائه خدمات سمساری در ونک می باشیم  . 

همچنین مجموعه ما در منطقه سمساری در نیاوران آماده خدمات دهی می باشد.